KEISČIAUSIOS IDĖJOS, UŽDIRBUSIOS MILIJONUS (IV DALIS)

8. Stilingi sauskelnių krepšiai. Nuostabi idėja, sulaukusi neįtikėtino populiarumo. Jungtinėse Valstijose mamos, turinčios kūdikius, išeidamos su vaikeliu pasivaikščioti, visada pasiima sauskelnių krepšį. Tie krepšiai būna paprasti ir pakankamai dideli. Kartą vienai mamai, Christinai Leigh Rein, pabodo ieškoti sauskelnių standartiniame plačiame krepšyje ir ji sugalvojo sukurti naują sauskelnių krepšį, kuris butų gražus ir patogus. 2004-aisiais ji įkūrė įmonę Christina Leigh & Company ir pradėjo gaminti madingus, gražaus dizaino krepšius, kuriuose telpa nuo dviejų iki keturių sauskelnių. Amerikos mamoms tokia prekė labai patiko, o Christinos verslas suklestėjo ir ji tapo milijoniere.Norų kaulas

9. Norų išsipildymo kaulas. Jungtinėse Valstijose yra toks paprotys: per Padėkos Dienos šventę, vienas iš šeimos narių gauna šansą perlaužti norų išsipildymo kaulą (vištos krūtinėlės kaulas) ir sugalvoti norą. Paprastai šventės metu ant stalo būna patiekta viena višta, todėl tik vienas šeimos narys gali pasinaudoti norų kaulu. Tūlas amerikietis, smulkus verslininkas, Kenas Ahronas, vienos Padėkos Dienos metu, pagalvojo, kodėl yra tik vienas kaulas, ir tik vienas žmogus gali juo pasinaudoti? Taigi jis įkūrė Lucky Break® Wishbones, pradėjo gaminti plastikinius vištos krūtinėlės formos kaulus ir pardavinėti juos, taip suteikdamas galimybę visiems, netgi vegetarams, pasinaudoti Norų kaulu. Netrukus, jis tapo milijonieriumi, nutraukė savo senąjį verslą, iš kurio jis anksčiau vos pragyveno, o naujasis verslas išaugo į didžiulę korporaciją.

10. Domeno parinkimas. PickyDomains teikia domeno parinkimo paslaugą. Žmogus apibūdina ko jis norėtų, o jie parenka geriausius, tinkamiausius, laisvus domenus, ir jei žmogus domeną užregistruoja, jie pasiima 50 dolerių mokestį.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s